11/13/2014 Loreal , Nike , Rimmel , Sally Hansen , zakupy Byłam SAMIWIECIEGDZIE ... Hej :) Dzisiaj i ja trafiłam do Rossmann :) oczywiście po to aby skorzystać z promocji :) jakżeby inaczej. Szlam co prawda z zamiarem zaku... Czytaj więcej »